Věrnostní program

Přihlašte se do našeho věrnostního programu a získejte  odměny za pravidelný nákup v našich provozovnách.

Nakupujte na zákaznickou kartu a získejte dárky za vaše nákupy. Stačí vyplnit přihlašovací formulář na pokladně a podepsaný jej odevzdat zpět. Obratem obdržíte zdarma 3 zákaznické karty, které můžete v rámci rodiny sdílet a ihned využívat.

Body na zákaznickou kartu lze sbírat na všech provozovnách našich řetězců Terno, Tip, Tuty a na vybraných prodejnách Jednota… v rámci celého družstva Jednota SD Volyně. Za každou korunu nákupu získáte 1 bod na Vaše konto.

Zákaznickou kartu stačí předložit na pokladně před zaplacením nákupu. Částky jednotlivých nákupů se budou postupně načítat na bodové konto vaší zákaznické karty. Z široké nabídky dárků si pak vyberete dárek podle částky na vašem bodovém kontě.

Jak získat dárek?

Dárek z letáku si můžete vyzvednout, pokud máte na své zákaznické kartě dostatečný obnos bodů. O vydání dárku požádejte pracovnici obchodu, která vám rovněž poskytne informace potřebné k jeho výběru. Po vyzvednutí dárku se z bodového konta vaší zákaznické karty odečte hodnota odpovídající výši cílové částky, jež je ke získání dárku potřebná.

Kompletní seznam dárků v PDF

Upozornění: Pokud se stane, že na prodejně dárek nemají, bude zajištěn převoz z centrálního skladu a příslušný pracovník vás informuje o možném vyzvednutí .

Privátní značky

Dd roku 1999 nabízí prodejny COOP vlastní značky potravin zaměřující se na kvalitu a dostupnou cenu.

Klasik
COOP Premium