Družstvo

Nyní se nacházíte na webových stránkách JEDNOTY spotřebního družstva ve Volyni, náměstí Hrdinů 69, 387 01 Volyně, IČ: 00031917 zapsaného u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl Dr, vložka 222.  Jsme podnik s dlouholetou tradicí, v roce 2019  si připomínáme již 127. výročí spotřebního družstevnictví na Strakonicku a 62 let trvání spotřebního družstva Jednoty ve Volyni. Naším hlavním podnikatelským předmětem je maloobchodní prodej, který realizujeme na 42 prodejnách na okrese Strakonice se zaměřením na široký sortiment potravin a nepotravinářské zboží denní potřeby ve prospěch našich zákazníků. Pronajímáme prodejny, restaurační zařízení a další nebytové prostory a zároveň je nabízíme k odprodeji. Zároveň vyhledáváme vhodné objekty či pozemky k odkupu, případně k pronájmu v zájmu rozšíření naší obchodní sítě.

 

Našim hlavním cílem je poskytnout denně  na našich 42 prodejnách všem zákazníkům kvalitní a přátelské služby, aby zákazník u nás nakoupil veškeré požadované zboží v odpovídající kvalitě a ceně. V případě, že nebudete se službami našich prodejen a našich pracovníků spokojeni sdělte svůj názor na adresu slamka@jednotavolyne.cz Předem Vám děkujeme za každé upozornění, které přispěje k odstranění nedostatku a zlepšení našich služeb. Více se o našem družstvu, našich nabídkách, soutěžích pro dospělé i děti dozvíte na našich dalších stránkách.

Přejeme Vám mnoho spokojených nákupů v našich supermarketech a prodejnách, přejeme Vám šťastný a spokojený rok 2019.

 

AKTUÁLNĚ:

Prohlášení o zpracování osobních údajů (GDPR) naleznete ZDE.

 

Jednota spotřební družstvo ve Volyni oznamuje, že je zaregistrována do webové aplikace ministerstva financí a má vystaven certifikát pro evidování tržeb od 1.3. 2017 dle zákona o elektronické evidenci tržeb na všech svých prodejnách a na pokladně družstva. Na prodejnách je zákazník informován cedulkou o připojení k EET s povinnou informací kterou stanoví zákon o EET v § 25/2 : Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Privátní značky

Dd roku 1999 nabízí prodejny COOP vlastní značky potravin zaměřující se na kvalitu a dostupnou cenu.

Klasik
COOP Premium