Podzimní kolo potravinové sbírky na prodejnách COOP

Vážení zákazníci a účastníci Sbírky potravin,

v podzimním kole jste společně s Jednotou SD Volyně pomohli vybrat neuvěřitelných 845 kg, z toho TERNO Strakonice 510 kg vybraného zboží pro potřebné v nouzi.

Celkem se zapojilo 152 prodejen v rámci 14 spotřebních družstev a již nyní můžeme říct, že se podařilo vybrat 10 tun potravin, drogerie či hygienických potřeb.

V rámci celorepublikové Sbírky potravin se ve více než 1400 prodejnách podařilo vybrat 468 tun potravin. Z nich lze připravit až 936 000 porcí jídla. Zákazníci rovněž přispěli 52 tunami základní drogerie a hygienických potřeb, které potravinové banky lidem v nouzi také poskytují. Navíc až do 22. listopadu mohou Češi darovat potraviny a drogerii rovněž prostřednictvím on-line nákupů.

Ještě stále tedy můžete darovat potřebné zboží prostřednictvím našeho e-shopu volyne.e-coop.cz a to až do 22.11.2022.

Děkujeme všem dárcům, jimž není lhostejný osud lidí ohrožených chudobou nebo sociálním vyloučením. …Poděkování rovněž náleží i všem zaměstnancům jednotlivých obchodů a samozřejmě také dobrovolníkům a zaměstnancům obchodních řetězců za jejich ochotu a obětavost. Bez nich by celá akce v žádném případě nešla realizovat. Sbírka potravin představuje stále zásadní zdroj ke shromažďování trvanlivých potravin, kterých je čím dál větší nedostatek.“

 

Privátní značky

Dd roku 1999 nabízí prodejny COOP vlastní značky potravin zaměřující se na kvalitu a dostupnou cenu.

Klasik
COOP Premium